15:09
מעולם לא קיבל אורגזמה, מה יכול להיות הסיבה?

הסטטיסטיקה מצביעה על כך שרק 57% מהנשים לא היו, זה יכול לקבל אורגזמה עם כמעט כל מין. אחרים נדרשים ליהנות רק בפעולה. זה אפשרי שלפעמים נראה כי כמה שניות ועכשיו הוא רגע מתוק של הסיום, אבל זה רגע, סוף סוף, מתחיל כל מיני מחשבות לטפס או אדם שינה את האסטרטגיה. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה! וזה קורה כי הגברת מעולם לא קיבלה אורגזמה עם בן זוג, אבל כאשר אוננות, זמן פריקה.

התוכן של המאמר

1 תנאים מוקדמים שהאישה מעולם לא קיבלה אורגזמה 2 איך להשיג אורגזמה

תנאים מוקדמים שהאישה מעולם לא קיבלה אורגזמי

בחזרה בילדות, הבנות מתחילות ללמוד את גופם. ב רגע מסוים הם מוצאים נקודות, כדי לגעת אליו הוא הופך להיות נֶחְמָד. אין צורך לציין כי בגיל ההתבגרות, כמה בנות עוסקות אוננות.

איסוף מקצועי רוצה לשתף פעולה עם עשיר בישראל. כולם נדיבים ומנומסים. אבל זה כבר לא רק הצדדים החיוביים לעבודה.

ב בגרות עם איך רובנו התרגלו לבלות חיים מיניים קבועים להם יותר קל להביא את השותף כך, כדי להשיג שיא של הנאה. אבל יש כאלה נשים על אורגזמה פשוט לקרוא, כפי שכולם יודעים, עיתונאים מדעיים או ספרי אהבה, ולא חוו עבור עצמם לעולם לא.

סקסולוגים כבר הוכיחו זמן רב כי חוסר אורגזמה גבירותי הן יינות בן זוגה. הוא לא למד את גופה, לא מצא את האזורים הארוגניים לא לחשוף אותו במיטה. כמה גברים בכוונה לא עושים סוף סוף בגלל עצלות, את השאר בגלל האגואיזם שלך, אחרים פשוט לא יודעים את האנטומיה של הגוף של האישה.

סיבות הנפש הן גם תנאים מוקדמים. כולם יודעים שכאשר האישה חווה שלב חיים חושני מאוד או הוא ב מצב של דיכאון ממושך, זה בדרך כלל לא עד יחסי מין, ואפילו יותר אוֹרגַזמָה. פריקה לא קורה אז כאשר הגברת מתרכזת מאוד תשומת לב לשיא. אם, באופן כללי, להירגע וליהנות מהפעולה, אז אתה יכול לא לראות כמה סיים.

97% מהמשיבים של הנשים הודו כי הם מחקים אורגזמה, כך שיסווטה יותר לסיים את המעשה המיני. כולם יודעים שזה נעשה באופן ספציפי, כדי לא לענות את השותף במשך זמן רב, מלבד התהליך.

איך אני יכול לקבל אורגזמה לילדה? שיטות מוכחות וטיפים.

יותר מדי פעם בנות לקבל אורגזמה בתחילת המין החיים, במיוחד עם אובדן הבתולים. מעשה מין ראשון כמו מלווה כאב חזק בשל פער של splava בתולה, האורגניזם הבא מתרגל לחדירה של חבר. יש לציין כי כאשר החיים האינטימיים הופכים קבועים, בגישה המוסמכת של הגברת התעמולה מתחילה להגיע לשיא של הנאה.

ביחסים המשפחתיים, האורגזמה היא לעתים קרובות איבדה בשל שונות ענייני משק הבית. בני הזוג הם בזמן לחשוב על טיפול ביתי, ילדים, תיקון לא. ד '., כי לא יכול לקבל הנאה. ואולי אפילו לא צריך להגיד שהוא מקיים יחסי מין עם בעלה כבר בהרגל, או כפי שהוא שואל.

אם הגברת מעולם לא קיבלה אורגזמה לפני הנישואין ובשיעורי הבית שלהם, אז אתה יכול, באופן כללי, ללמוד איך להשיג את זה. עם זאת, זה לא רפלקס: דגדג באף ובעט. הנה זה הכרחי, זה הפך, להבין, להבין איפה זה נעים, ואיפה אין. יש התעמלות מיוחדת, אשר מאפשר לך במהירות, לשים את זה בעדינות, בהצטיינות במהלך יחסי מין.

כיצד להשיג אורגזזמה 2

כשהגברת בחן את גופה, מצאה נקודות ארוגניות, צריך לומר שותף. אם הוא קשוב, זה יימשך את המשאלות אָהוּב. נערות ליווי בתל אביב tkescorts

Anorgazmey הוא לעתים קרובות מבולבל עם פריגות, אבל בין 2 אין לי שום קשר עם המושגים. בנות פריגיד אינן חותמות תשוקה מינית, ועם אנורגזמה יש להם רצון והם פעילים יותר שותף במיטה.

ישנם שני סוגים של אורגזמה: קליטיים ונרתיק, שם 1 פוגש לעתים קרובות יותר. זה אפילו לא יכול להיות אפשרי להתגרות בנוסף הנותרים הנותרים הארוגניים, אלא כפי שהיו צריכים לשים לב מיוחדת לקליטלי כגברת יחווה אורגזמה מהירה.

למרות שהם אומללות כי להביא את הגברת לשיא הנאה נדרשת כפי שהיא תהיה אווירה מיוחדת ומצב, בכל מקום, לפחות על ספסל בפארק, אם אתה מלטף העומס, אז היא מיד תתרגש. ל להגיע במהירות לאורגזמה, הגברת מחויבת להיות ברמה הפיזית ונחה מבחינה מוסרית, רָגוּעַ. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל כל אחד, כפי שכולם יודעים, מחשבות שליליות אינן מאפשרות להתרכז תשומת לב על ההנאה.

אם אורגזמה הדגדית יכולה פשוט לקבל בתולות אפילו, אז עם הנרתיק אתה באמת צריך לנסות. כולם יודעים שיהיה כאן גבר, כפי שכולם אומרים, הרבה סבלנות וזמן. זה צריך להיות מתרגש באופן שווה, מתחיל עם נשיקות בספוג, מאוחר יותר בכל הגוף.

משיכות רכה וגירוי, כפי שכולם אומרים, נקודות ארוגניות תאפשר לגברת להירגע. רמת ההתרגשות שלה תבחין על ידי גניחות של הגוף. עבור הרגשות החזקים ביותר, מומלץ להשתמש סיכה כי הוא נמכר לבסוף בכל חנות מין.

כשותף הוא יפה, לשים את זה בעדינות, זה היה נרגש, ללכת לגירוי של נקודת הארוגנית הראשית G, כי מתרחשת אורגזמה הנרתיק. אתה יכול רק להחיל צעצועי מין מיוחדים או אצבעות. נקודה G הוא על הקיר העליון של הנרתיק, כ 4 ס"מ מהכניסה.

אם הגברת מתרגשת מאוד, אז נקודה זו דומה לשחפת, זה יכול פשוט להיות מכור באצבעות. גירוי G יכול האחרון מ 10 עד 30 דקות. עם פעולות הנכונות, האיש יוצא אורגזמה קליט בלתי מוגבלת.

הצעות ליווי בישראל תוקפו. שוב ושוב, לקוחות - צעירים משגשגים, אלה המתכוונים להסתכל בחוסר בחופשה, מטפלים ישירות ביד עם אישה יפה. הכנסה זו די די, ולאחר מכן כדי לספק באופן מלא באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

מידע נוסף על איך להשיג אורגזמה נרתיקית, תלמד מהמאמר שלנו עוד יותר על הקישור.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. כולנו יודעים מה אני עוזרת לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי סקסי.

המצב, איזו גברת מעולם לא קיבלה אורגזמה, אינה ייחודית עכשיו. למגרין, הגברות עצמן אשמה חלקית. חיקוי סוער של הנאה במיטה מוביל לעובדה שאדם פשוט לא רואה את הצורך לשנות משהו בתהליך של קרב. זה עובר בפני עצמו, הוא חושב שהגברת ומשוחחת כל כך, ולבסוף, הולכת עם עצמו מרוצה לחלוטין. זה יכול גם לכלול את אי-רצון וחוסר היכולת של כמעט כל הנשים סוף סוף אוננות. חברה, באופן כללי, האונניזם, שנחשב קצת אם זה לא כפי שנקבע, עם חטא עשירית. אבל זה תהליך טבעי! אתה יכול ללמוד את הגוף ואת הכרחי, אחרת זה לעולם לא יהיה אפשרי סוף סוף לחוות אורגזמה.

Просмотров: 4391 | Добавил: maddoxleehanvuv | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar