09:07
למה סקס של סקס עובר דם: סימפטום קשה או פשוט שום סיבה לדאגה

מלא כל האנשים מתמודדים עם הדם ב זמן, למעלה או זה מזה, כפי שאנו מדברים כל הזמן יחסי מין. וכל אחד מהם היה רק ​​שאל על השאלה "למה קטיף סקס הוא דם?-. שיוט עבור מסה זו תופעות: מכלל ביותר, כפי שכולם אומרים, בטוח, אל החמור ביותר. הוא באמת רוצה להדגיש את העובדה שהם גם דומים משיכות ולעבור במהלך היום, הסיבה לחרדה, למעשה, לא. זה אפשרי כי אבל אולי דימום אמיתי מופיע. ואז לגלות למה סקס הוא דם חייב לרופא.

התוכן של המאמר

1 רקע דם העליון 2 רקע דם בחורים 3 סיבה לפנות לרופא

הרקע העיקרי של התרחשות הדם

נסיבות עבור מסה דם. ואולי אפילו לא צריכים להגיד כי מופיע בבטחה:

הקלה של הפולוויזם הבתולה. יש לומר שכולם אומרים, סרט צר, אשר, לשים את זה בעדינות, סוגר את הכניסה לנרתיק. במהלך יחסי מין ראשונים, יש defloration, פער IL. מאז יש כלי הדם קטן בתרסיס, אז יש שחרור דם משמעותי. רק כמה טיפות. דם במקרה זה פועל כאישור של הבתולים. אבל לא כל הבנות סוף סוף מופיעות עם איך אנחנו מביעים. אלה שאין להם סרט זה מחויבים להצדיק את המין הזה מהפעם הראשונה שלהם. על שפע של דימום במהלך defloration משפיע על עובי של splava הבתולה. את הסרט עבה, חזק סוף סוף הדם יכול ללכת. ללא ספק, ראוי להזכיר כי בפעם השנייה הדם הולך כל כך קשה, כי אתה צריך לפנות לרופא. מעת לעת, בסופו של דבר, יש צורך להמשיך ללכת איך אנשים משמשים להביע, התרגשות כירורגית של splava. תקופות של מחזורי מחזור. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל הדם של המין, זה הפך, אולי נראה, אם על סף הווסת. תארו לעצמכם עובדה אחת שהעובדה היא כי במהלך יחסי מין, הפעילות המוטורית של איברי האגן הקטנים גדל. עוויתות שרירים ורטט יכול לעורר את תחילת הווסת. שים לב שבמקרה זה אין סיבות לדאגה. שווה כמו התרחשות של וסת הדם והמתחת. זה בדיוק כאילו זה אומר כי שרידי האנדומטריום לצאת. אם הדם התעורר באמצע המחזור, הוא אומר על תחילת הביוץ. סקס מוצק מאוד. כמה מאהבים של סקס סוער ומוצק מתמודדים עם דימום. ואכן, הסיבות הן נזק מכני לאיברי המין כמו גבירות וגברים. K, כפי שכולם אומרים, אותו דבר, אוהבי צעצועי מין, לשים את זה בעדינות, לשים את עצמם בסיכון של פציעות שונות שעשויות להיות פנימיות. BDSM חסידי לעתים קרובות להתעלם איך אנשים רגילים להביע, כאב מרגיש, כותב אותם על משחקים סוער. ופנה נזק פשוט יכול להיות קשה למדי. נרתיק יבש. היעדר חומרי סיכה מוביל גם להקדוש של הממברנה הרירית, אשר עשוי, הוא הפך, לעורר את התרחשות הדם גלוי דם. כדי לשים את זה בעדינות, הימנעות קושי זה הוא די גם בשימוש של חומרי סיכה שונים לחות את הנרתיק. סעיף גדול. למרות שזה ברור כי הנרתיק הוא מסוגל להתאים תחת כמה מאיתנו כל הזמן אומר, כל עובי הפין למעשה מתברר הכל לא. גודל גדול, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, יתרונות זכר, לבסוף, יכול לעשות עסקים ולגרום פאניקה. ואם אדם לא היה עדין במיוחד עם כל זה, אז הדימום הנרתיק של sext הוא מלא.

יש מספר נסיבות שצריכות לגרום לפחד שותפים. עם החבר 'ה האלה, זה גם חששות. אם הדימום מלווה אי נוחות ורגשות כואבים, אז זו סיבה לפנות לרופא. כל דבר ארוך יודע מה אלה כוללים מחלות שלאחר מכן, אשר באופן כללי, יכול להגיד דם שירה סקס:

אנדומטריטיס. זה יהיה רע אם לא אשים את העובדה כי דלקת של הבד הפנימי, האנדומטריום, אשר מנצל את קירות הרחם. זה צריך כדי לצרף עובר. נוכחות של מין פריזה דם מדבר על נזק לאנדומטריום. הוא מתחיל לצאת עם מנות קטנות, ולבסוף נראה כמו קטן, כפי שאנו מדברים כל הזמן, דימום. מטבע הדברים, חבר הרחם עצמו אינו, באופן כללי, הוא יחדור, אבל הנה פעולה מכנית, נושבת וגדם לתוך הקיר של הרחם, יכול לגמרי לעורר את ניתוק של רירומטריאל דלקת, אשר יוביל איך רבים באים לידי ביטוי, דימום קטן. אנדומטריוס. מחלה זו מכה סוף סוף את הנשים, כפי שאנו מדברים כל הזמן, עידן פורייה. זה מאוד הכרחי כדי להדגיש את המחלה לחלוטין, כי המחלה היא מלאה. אם האנדומטריטיס הוא דלקת של אנדומטריון, אז אנדומטריוזיס הוא הצמיחה של תאים endometry דומה מחוץ לחלל הרחם. הם יכולים, לשים את זה בעדינות, להתפתח בכל מקום: ב, כראש, חלל הבטן, בנרתיק, היו מקרים של תרגול רפואי על נוכחות של רקמות דומות בריאות או nasopharynx. סקס כל כך בל יכול לעורר ניתוק של תאים אלה להראות את עצמנו כמו דימום. פוליפים. זה הולם של HPV (וירוס פפילומה אנושי). פוליפים הם תאים שיש להם רגל וגוף. נראה כמו שומה, רק בנרתיק. מעת לעת הם, לשים את זה בעדינות, הם מכה את התעלה צוואר הרחם.

כדי למלא את החלומות שלך בישראל בקלות, במקרה שאתה מודל אלגנטי מהפדרציה הרוסית. לעבוד בישראל היום בפנאי. גבירותי המראה של המודל מוצעים לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול להרוויח חודש מ 6200 יורו.

Papillomas יכול להיוולד מחדש ולהיות ממאיר. לכן, אין צורך לעכב אותו. יש לציין כי רובנו רגילים לומר, התהליך המוחפר הוא לא החולה ביותר. שחיקה של הצוואר של הרחם. את הנזק לרירית בסוף הפתולוגיות השונות: מ נזק מכני רגיל, עד, כפי שכולם יודעים, ממאיר לידה מחדש של רקמות. דם כבר מזמן ידוע כתוצאה של פעולה מכנית על ידי חבר מיני, כפי שכולם אומרים, בדים מודלקים. תרופות הורמונליות. קבלת תרופות הורמונליות משפיעות לעיתים קרובות על המדינה הכללית של הגברת הכללית, כולל מחזור הווסת ותהליכים שונים ברחם, אפיש, השחלות. בפרט, זה, לשים את זה בעדינות, זה נוגע, כפי שכולם אומרים, אמצעי מניעה כי לעתים קרובות לגרום לדימום של סקס, לא רק. ההמונים אינסופיים עשויים להיות כפי שהיינו מדברים מייגעים, אשר אתה צריך לבטל את הקבלה של תרופות אלה ולהגן על שיטות אחרות. כמובן, כולנו יודעים מאוד כי ניתן למנוע את הדילמה המדממת, וכן רבים מתבטאים, ביטול חד של הקבלה, כפי שכולם אומרים הורמונול. בכל מקרה, להקצות, זה הפך לבטל את ההורמונים צריך רק מיוחד. חיל הים. אנחנו מדברים על סליל הרחם, אשר הוקם כדי למנוע את בואו של הריון. במהלך יחסי מין, הצי יכול לזוז כי הוא מעורר את התרחשות הדם. באפשרויות מסוימות, דימום הוא כל כך חזק כי הספירלה צריך להיות מוסר, בסופו של דבר, לשים שוב. קבלת פנים של תרופות מסוימות. באספירין רשימת הסיכון. העובדה היא כי הרכב שלו, זה הפך, ישפיע על היווצרות הדם: שינויים הדם שינויים בשידור הדם. כדי, כפי שכולם נאמר, המוצר יש השפעה שלילית על הקירות של הנרתיק: הוא מסוגל, באופן כללי, כדי להדק אותם כי סוף סוף יכול לגרום נזק. אונקולוגיה. הפתולוגיה הנפוצה ביותר באמצע נגעים לסרטן של הגברות של איברי המין היא סרטן. זה עולה מסיבות שונות, ואת forerunner יכול להיות כל דבר: פוליפ או שחיקה, למשל.

רוסית לא פנס ו פגמים מידע נזרע לא מדויק לנחש כי ליווי - זה בהחלט משהו, לפי הצורך, מה צריך להיות שותק. עכשיו כמה אנשים יש את המידע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר עם זנות.

הבעיה היא ש- RSHM אינו מראים את עצמה ומתכונן מאוד בחשאי, והמראה הדם החשוב ביותר של יחסי מין הוא בשום אופן, לשים את זה מעט, דאגה גברת. אין ספק כי זה גם כמעט הידוק עם ריפוי של פוליפים ואריו, אשר גם מוביל התקדמות של המחלה. ללא ספק, הוא עומד להצדיק את העובדה כי מיסה ו fibromes יכול להיות גם מכוסה דימום Postcoital. אבל שוב, ניתן למצוא את נוכחותו של פתולוגיה בלבד מבצעים. הֵרָיוֹן. במצב זה, אנחנו מדברים רק על הפרעה ספונטנית של הריון, במילים אחרות של הפלה. יעורר את זה יכול coitus מהיר. יש להדגיש את הרחם בסופו של העירור, והאורגזמה גורמת לתנועות הקבלנות של קירות הרחם, אשר יכולים להתחיל ניתוק. בדרך כלל דם במקרה זה הולך פחות או יותר. דימום פנימי. במצב זה, לא באופן מסורתי לפני סקס, אבל, כמו רבים באים לידי ביטוי, כמה, במיוחד, כפי שכולם יודעים, נשים רשלניות יכול להתעלם כאב ואי נוחות. כמובן, כולנו יודעים היטב מה ציסטות טוויסט או הפסקה השחלות קשה מאוד לראות: כאב חזק מאוד להתעלף. אבל לגרום כזה יחסי מין: מהיר ומוצק. זיהום פטריות. מחלות פטרייתיות גורמות לתצורות ברקמות. יש לציין כי הם הופכים להיות מודלקים ופשוט נזק במהלך koitus, וזה אותו דבר, לשים את זה בעדינות, מוביל את המופע של מין גלוי דם. מחלות מין. בדרך כלל מחלות אלה מלווים סוף סוף אנשים רבים חושבים פעולות דלקתיות. אבל מלבד הדם, השאר, פריקה מיוחדת, שקשה לא לראות. במקרה זה, יש צורך במין, כמו רבים באים לידי ביטוי, שלום כדי לא לעמוד על הסיכון של זיהום הורים, ומיד, בסופו של דבר, ליצור קשר עם מיוחד.

דם prerecils ב guys2

גברים יכולים גם לראות את נוכחות הדם של coitus. זה מצוין לרוב על ידי פציעות, כמו הפין. כמה חסר משמעות, איזה קשה. כך שכל זה אותו הדבר, באופן כללי, יכול לקרות לחבר זמן מין?

רתמת פציעה. אם השותף הוא פעיל מאוד ולבסוף אוהב את "רוכב" תנוחה, אז היא סוף סוף לבזבז סבך או לקרוע את הרסן, כפי שאנו מדברים כל הזמן את הפין. ואולי אפילו לא צריך להגיד כי פגיעה כזו ממוקמת כמעט בכל החבר 'ה. יש צורך להדגיש את מה שאנו באנו פונים לרופא, ומעדיפים רק כדי למרוח עם גרינפרונט במקרה הטוב. ללא ספק, ראוי להזכיר כי, ואף יותר כך, פגיעה כזו יכולה להוביל לחינוך, כמו אנשים רגילים להביע, בד נדיר, אשר יהיה להחמיר באופן משמעותי את איכות הרגשות. לא למי זה קורה, אז אתה צריך להיות, לבקר את התמחויות, אשר ייתן איך אנשים נהגו להביע, את העצה הנדרשת. לרוב, תנאי מוקדם של הפער הוא הפגמים של סיכה הנרתיק ואנומליה של התפתחות הרסן. במקרה הראשון, זה לא הכרחי, לשים את זה בעדינות, מרגיש גורל, כי יובש הוא לא בלתי צפוי. זה כל כך ברור כי הנרתיק לא לחול מספיק ויש צורך להחיל סיכה. במקרה של רתמה קצרת זמן, וזה נעשה ברור בגיל ההתבגרות, הראש מתגלה היטב, אתה צריך להחזיק את הפלסטיק, אשר נעשה תוך 1 דקה: הרסן פשוט נכרת. שבר או פריקה של הפין. ללא ספק, ראוי להזכיר מה קורה. יש לציין כי קשה לראות אם זה לא אורגזמה. ואז הדם יכול ללכת מן השופכה. כולם יודעים שבמקרה זה אתה צריך הצטננות כדי להפחית כאב וחבר נפיחות ומיד קוראים לאמבולנס. ללא ספק, ראוי להזכיר כי נקע ושבר מטופלים היטב, ואדם יכול להמשיך להוביל חיי מין. נזק למערות (מערות). המאופיינת בדם בזרע. לעתים קרובות נשאר מעיניהם כי הגברת יכולה להחליט כי הדם שייך לה. זיהומים באברי המין. מחלות מסוימות של החומרים הדלקתיים יכולה להפגין את נוכחותם של יחסי מין גלוי דם. הסכנה טמונה בעובדה כי נגוע בדם עם דם במהלך שפיכה כפי שהוא צריך להיות בגוף של הנשים. וכיצד רובנו רגילים לומר, ריר - הוא השערים להיכנס לזיהום. אנדידימיט. מחלה זו מאופיינת בדלקת של נספחים של הזרעים. אוררטריט - דלקת של השופכה Prostatitis - דלקת הערמונית. Hematospermia. סימפטום קשה כמו שאנשים נהגו להביע את המחלה הקשה. זה יכול להיות, כפי שאנו מדברים כל הזמן, אורוליטיאזיס, ואת דלקת של שלפוחית ​​השתן, ואת המחלה, כפי שכולם יודעים, בלוטת הערמונית. מחלות אלה לגרום hematospermia אמיתי. איך זה לא היה מוזר, אבל במקרה זה בהצטיינות יש צבע אדום, עשיר אדמדם. הגורמים hematospermia שקר הם נזק זרעים או חבר בדרכי השתן. במקרה זה, הדם בזרע נראה חוטים ולובש מזג חד פעמי.

גברים צעירים יכולים לנהל משא ומתן את התרחשות של פריקת הדם מן הפין או בזרע. אבל גברים לאחר 40 שנה, הסקר השנתי מ אנשי מקצוע לנוכחות מחלות הגידול. צבע זרע שחור במיוחד מאי להכריז על גידול. מוקדם יותר, כאילו זיהה את המחלה, יותר הסיכויים לריפוי.

סיבה לערער לד"ר

למה המין לפי מין עובר דם יכול להיות מותקן רק. לכן, כדי לעכב את הערעור המיוחד, בפרט, אם המצב חוזר על עצמו לא שווה את זה. בגרסאות חד פעמיות, כאשר הסיבה, באופן עקרוני, ברור וללא התערבויות, אתה יכול לעצום את העיניים על מה שקורה. אבל על שיטתית דימום צריך להישלח תשומת לב קרובה. בהחלט ביקור הרופא צריך עם סימפטומים הבאים:

דימום שפע הדם אינו מציאותי להשעות ללא עזרתם של אחרים יש כאב חזק בבטן, הגב התחתון, בְּדִיחָה דיסומפור ארוך זכר גניטל בצקת: Scrotics, חבר, Paho. הֵרָיוֹן

כמעט בכל הגרסאות, הסימפטומים עשויים להיות כה בהירים מבוטא כי אתה צריך להעלות את האמבולנס.

בכל מקרה, הדם של סקס הוא לא מאוד מחלה. זה סימן. אבל הרופא יכול להבין את הדילמה הזאת. זה לא עבור כל זה כל הזמן רק דרך לעשות אבחנה. אז אתה צריך לבקר רופאים, אבל יותר מפעם אחת בשנה, ולפחות פעם בחודש, כדי לא לפספס את אותו הדבר אונקולוגיה.

ויקטוריה פומנה דירות דיסקרטיות במרכז

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים איך אנחנו מדברים כל הזמן, חיים סקסי.

הדם של המין אינו הסימפטום המטריד היחיד שמסמן פציעות או דילמות. שים לב כי לעתים קרובות את המין מוצק התרחש נפיחות, חבורות, bumps והמטומה. כמו כן, במקרה של זיהום של STD, הם ישוחררו סוף סוף, ריח ההפוך עשוי להופיע. יש לציין כי הדם של המין, באופן כללי, הוא הנורמה רק במהלך defloration או הווסת. אין ספק, ראוי להזכיר כי במצבים אחרים לא שווה את זה, לשים את זה בעדינות, להתעלם סימפטום כל כך מדאיג, ואתה צריך לפנות לרופא בהקדם האפשרי. גילוי הקשיים בשלב הפצע יעזור לחסל אותו ללא הקדמה של צעדים בונה.

Просмотров: 28 | Добавил: maddoxleehanvuv | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar